Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Články

 
 

Články: Obsah

-Ako na to

-Ošetrenie lietajúcich hviezd

Ako na to.

Veľa ľudí chce začať tým, že si začne harmonizovať podľa Feng Shui projektu peniaze .Ale zabúdajú na to ,že ak nemajú zharmonizovanú kariéru, tak asi ťažko môžu zarobiť nejaké peniaze na viac. Áno môžu vyhrať, ale ak nemáte v poriadku nápomocných priateľov a šťastie, ktorí pri vás stoja (alebo skôr z výšky dávajú pozor J) tak asi ťažko niečo vyhráte. Takže ,treba začať harmonizovať podľa Feng Shui všetko pekne po poriadku.

Najprv budete harmonizovať podľa Feng Shui poškodené sektory a potom začnete harmonizovať zdravé sektory. Začnete najprv odstránením toho, čo do sektoru nepatrí( napr. akvárium, zamurovať dvere, ktoré tam nepatria, obrazy na stenách atď.), rozmiestnite nábytok, tak aby bol na správnom mieste, ak je to potrebné premiestnite obyvateľov do  priestoru tam kam patria. A zároveň sa budete venovať rozmiestneniu harmonizačných krištálov-Fej Sing, umiestnením obrazov pri konflikte dverí, farbám na stenách a až teraz môžete rozmiestňovať Feng Shui harmonizačné symboly, ktoré závisia aj od Lietajúcich hviez. Rozmiestnenie Feng Shui harmonizačných symbolov budete robiť na koniec, pretože ak nespravíte to pred tým tak nebudú pre vás pracovať, ale POZOR môžu mať opačný účinok.

Feng Shui symboly by mali byť kupované podľa veľkosti priestoru ,čím väčší priestor tým väčší symbol. Samozrejme aj jeho cena by mala byť podľa vášho príjmu. Ak nemáte dostatok peňazí, tak kúpite lacnejší, ale ako náhle vám Feng Shui symbol pomôže, treba ho vymeniť za drahší. Už vyššie som písala „ Nič nie je zadarmo, ak sa nám splní prianie tak za to musíme niečím aj odvďačiť. Spravidla to býva viac ako dostaneme.“ To znamená, že ak máme dostatok finančných prostriedkov, tak si nekúpite malého sadrového anjelika do sektoru kde máte konflikty, ale kúpite väčšieho anjela a aj z kvalitnejšieho materiálu.

Feng Shui nie je o tom, že „dám tam hocičo, len nech tam niečo je“. Toto tu neplatí. Feng Shui má určité pravidlá, ktoré treba dodržiavať. Inakšie to nebude fungovať.

 

Ešte niečo na záver

Ak si dávate harmonizovať a ladiť firmu podľa Feng Shui nezabúdajte na to, že by ste mali mať zharmonizovaný a vyladený najprv domov. Pretože doma všetko začína.

 

Ošetrenie Lietajúcich hviezd

 

Lietajúce hviezdy spôsobujú zmeny energie v čase a priestore. Preto by sme sa mali dobre pripraviť každý rok na príchod Lietajúcich hviezd. Prečo sa nám jeden rok darí a na druhý rok máme pri tej istej činnosti problém, nešťastie, konflikt, problémy, úrazy, choroby? Pretože energieaLietajúcich hviezd sa mení. Preto je potrebné energiu Lietajúcich hviezd poznať, aby sme ju vedeli podporiť alebo stlmiť. Aby sme vedeli využiť priestor pre svoju prácu alebo sa vyhýbať určitým častiam v našom priestore. Aj človek potrebuje v určitých obdobiach byť sám, nerušený, inokedy má zase toľko pozitívnej energie, že by bolo hriechom aby si ju nechal len pre seba J. Takto je to aj s priestorom okolo nás.

Zmena energie Lietajúcich hviezd nám každý rok neumožňuje iba ich ošetrenie. Má to aj estetické výhody. Tým, že premiestnime symboly má pozitívny účinok na zmenu nášho vnímania priestoru.

Ošetrenie Lietajúcich hviezd sa začína vždy veľkým upratovaním a možnože až vymaľovaním. Niekedy si to vyžaduje aj premiestnenie nábytku. A tu sa dostávame k činnosti, ktorá nám rozhýbe energie v celom byte, dome a kancelárii.                  A samozrejme aj nás samých . Čo má za následok, že ak nám niektorý kút priestoru stagnoval tak mu umožníme sa rozhýbať.

Takže nezabúdajte, že ak idete ošetrovať energie Lietajúcich hviezd, mali by ste najprv poupratovať, vyhodiť staré nepotrebné veci . Pretože prach a staré veci majú tendenciu vytvárať energetický smog a stagnáciu.

Preto je potrebné vyhodiť všetko čo už nebudeme potrebovať. Treba sa vzdať vecí ktoré nám neprinášajú nič nové. Treba vyhodiť aj veci, ktoré sú starými spomienkami na minulosť. Treba uvoľniť miesto pre prítomnosť a budúcnosť. Niekedy sa tým zbavíte negatívnej energie, ktorú vám ta vec posielala celé roky a vy ste o tom ani nevedeli. Týmto rozhýbete priestor v ktorom žijete a tým rozhýbete aj seba. Týmto nenaberie energiu iba váš priestor ale aj vy.

Stretávam sa s ľuďmi , ktorý si chcú ošetriť Lietajúce hviezdy sami. Ak to máte v pláne aj vy , tak nezabúdajte na to, že musíte mať najprv zharmonizovaný a vyladený priestor podľa zásad Feng Shui. Nie podľa knižiek, ktoré ste si prečítali a podľa nich ste si vymaľovali a rozmiestnili symboly. Potrebujete mať vyladený priestor podľa Feng Shui, ktorý vám vypracoval odborník. Je to potrebné preto, aby ste si nedali napríklad na rozhýbanie niektorej hviezdy niečo čo do toho sektoru nepatrí. S najčastejšou chybou sa stretávam napríklad pri JZ perspektívou. Tento sektor patrí žene a zemi. Tento rok je tu Lietajúca hviezda č. 3. JZ sektor, ktorý nemá perspektívu sa ošetruje ohňom, ktorý spáli drevenú hviezdu č.3 a podporí JZ zemský sektor. Ale pri perspektíve je to inak. Perspektíva sa oslabuje pridaní kovu, na oslabenie tohto priestoru. Ak sem dáte oheň tak to bude mať neblahé účinky na ženy- matky a na partnerstvo.

Takže pozor ak si chcete robiť v priestore Feng Shui, tak to treba robiť poriadne a nie ako sa povie „na kolene“. Feng Shui je umenie a každé umenie sa musí ovládať do hĺbky.

 

Anna Zacharová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist